RZUTY

NOVA MŁODZIEŻOWA ...

BUDUJEMY Z MYŚLĄ O PRZYSZŁOŚCI

     Każde piętro domu zostało zaprojektowane tak, by oferowana przestrzeń została wykorzystana w sposób jak najbardziej optymalny. Brak jakichkolwiek skosów we wnętrzach stanowi niezwykle praktyczne rozwiązanie a pełnowymiarowa wysokość pomieszczeń pozwala w pełni na funkcjonalne wykorzystanie powierzchni użytkowej. Wyjątkowego charakteru nada całości kominek w salonie jak i bezpośrednie wyjście z salonu na taras główny. Otwarta kuchnia, przestronne hole i wiatrołapy pozwalają na swobodne korzystanie z nieruchomości oraz funkcjonalne i praktyczne zagospodarowanie przestrzeni. Doświetlone cztery pokoje oraz dodatkowy balkon i taras przyjemnie nasłoneczniają każdą cześć domu. Dodatkowo jednostanowiskowy garaż, miejsca postojowe oraz własny ogród, niezależny taras, osobny wjazd i wejście główne do budynku dają poczucie nieskrępowania i niezależności - to z pewnością dodatkowe atuty tej nieruchomości.

Stworzenie indywidualnego projektu domu miało na celu zapewnienie maksymalnej funkcjonalności wnętrza jak i wykorzystania walorów bardzo widokowej działki. Każde piętro domu zostało zaprojektowane tak, by oferowana przestrzeń została wykorzystana w sposób jak najbardziej optymalny. Brak jakichkolwiek skosów to niesamowity plus i komfort zamieszkania. Poddasze to magiczne miejsce do powiększenie Twojej powierzchni życiowej i dopasowanie jej do indywidualnych potrzeb.

       Planowanie przestrzeni sprzyjającej sąsiedzkiej integracji i stworzenie indywidualnego projektu każdego domu miało na celu zapewnienie maksymalnej funkcjonalności wnętrza jak i wykorzystania walorów bardzo widokowej działki.

Własna oaza spokoju ...  TARAS I OGRÓD we własnym stylu ... to wyłącznie Twoja decyzja. Każdy ma do dyspozycji miejsce na stworzenie prywatnej i kameralnej oazy. Na pewno do dobrego wypoczynku potrzebujemy dużo świeżego powietrza, zieleni i wygodnych mebli, na których można przysiąść. Na co dzień wiele czasu spędzamy w zamkniętych pomieszczeniach: biurach, firmach, sklepach, domach. Taki zakątek możemy stworzyć sami i warto to zrobić, czy móc zrelaksować się po powrocie z pracy do domu by cieszyć się własną oazą spokoju. To miejsce idealnie również dla dzieci, rodzice mają wówczas pewność, że nasze dziecko bawi się w bezpiecznym miejscu, a co najważniejsze blisko rodziców. Widokowy, cichy ogród z tarasem ma być miejscem odpoczynku i wytchnienia - w jednym zdaniu: Ogród jest dla mieszczucha rajem ...

Zadzwoń, umów się na spotkanie na prezentację nieruchomości i zobaczyć kolejne etapy inwestycji.

Kontakt: 7 8 7 - 7 7 7 - 7 5 9 

Jesteśmy do Państwa dyspozycji przez 7 dni w tygodniu.


LOKAL 1: ŁĄCZNA POWIERZCHNIA: ok. 135,78 m2 + większy ogród

PARTER (pow. 70,84 m2)  
- salon z aneksem kuchennym  33,56 m2  
- holl / komunikacja      3,81 m2
- wiartołap            4,28 m2  
- 1 pokój lub pom. gospodarcze   7,49 m2
- wc         1,46 m2
- garaż    20,24 m2
- taras - wielkość jest kwestią własnej aranżacji  

 

PIĘTRO (pow. 64,82 m2)                             
 
- 1 pokój z dużą garderobą   14,69 m2
- 2 pokój   12,57 m2
- 3 pokój     18,93 m2 (pokój 13,95 m2 + garderoba 4,98m2)
- łazienka          7,26 m2
- holl / komunikacja        6,32 m2
- klatka schodowa   5,05 m2
- taras          9,31 m2

 

Koncepcja rzutów lokalu ma charakter orientacyjny, wymiary podane są w przybliżeniu i mogą się różnić od wartości rzeczywistej netto.


LOKAL 2: ŁĄCZNA POWIERZCHNIA: ok. 133,69 m2 + mniejszy ogród

 PARTER (pow. 68,75 m2)  
 - salon z aneksem kuchennym  33,56 m2  
 - holl / komunikacja    3,81 m2
 - wiartołap      2,19 m2  
 - 1 pokój lub pom. gospodarcze         7,49 m2
 - wc    1,46 m2
 - garaż   20,24 m2
 - taras - wielkość jest kwestią własnej aranżacji  

 

PIĘTRO (64,82 m2)  
- 1 pokój z dużą garderobą                                    14,69 m2 
- 2 pokój 12,57 m2
- 3 pokój   18,93 m2 (pokój 13,95 m2 + garderoba 4,98m2)
- łazienka     7,26 m2
- holl / komunikacja   6,32 m2
- klatka schodowa   5,05 m2
- taras         9,31 m2

                                                             
                                     
Koncepcja rzutów lokalu ma charakter orientacyjny, wymiary podane są w przybliżeniu i mogą się różnić od wartości rzeczywistej netto.

Współpracujemy ze sprawdzonymi profesjonalistami w dziedzinie aranżacji wnętrz Naszej nieruchomości. Dla architekta wnętrz dopasowanie przestrzeni do Twoich potrzeb to za każdym razem wyzwanie ... lecz możliwe jest stworzenie projektu, który będzie odzwierciedlać Twój osobisty styl w połączeniu z funkcjonalnością i komfortem Twojego wymarzonego wnętrza. Powyższe wizualizacje, stanowiące poglądowe zaaranżowanie salonu na ul. Młodzieżowej zaprezentowała Architekt Pani Patrycja Wojtaś www.wojtaspatrycja.com. Aranżacje będące efektem współpracy Naszych Klientów z Panią Patrycją Wojtaś - są naprawdę wyjątkowe. 

    

 

   

       

 NAJNIŻSZA CENA  ok. 3.730 zł / m2 

*** B E Z  P R O W I Z J I  ***  B E Z  P C C  ***

Zadzwoń, umów się na spotkanie na prezentację nieruchomości i zobaczyć kolejne etapy inwestycji.

Kontakt: 7 8 7 - 7 7 7 - 7 5 9 

Jesteśmy do Państwa dyspozycji przez 7 dni w tygodniu.